Która wersja BricsCAD® będzie najlepsza dla Ciebie?

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem BricsCAD, prawdopodobnie chcesz wiedzieć, która wersja będzie dla Ciebie najlepsza. BricsCAD oferuje pięć różnych wersji, abyś mógł wybrać tę, która najlepiej spełnia Twoje potrzeby. Niezależnie od tego, czy pracujesz w 2D, 3D, czy w obu środowiskach, BricsCAD ma dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie. Wybieraj spośród BricsCAD® Lite, BricsCAD® Pro, BricsCAD® BIM, BricsCAD® Mechanical lub BricsCAD® Ultimate. Dowiedz się więcej o różnych wersjach BricsCAD i znajdź idealną dla siebie!

BricsCAD® Lite: Najlepszy wybór dla profesjonalistów szukających inteligentnego i wydajnego oprogramowania CAD 2D.

BricsCAD Lite

BricsCAD Lite to profesjonalne oprogramowanie CAD 2D idealne do tworzenia projektów 2D. Oferuje narzędzia zwiększające produktywność oparte na sztucznej inteligencji, dzięki czemu możesz pracować wydajniej. W przeciwieństwie do AutoCAD LT®, BricsCAD Lite pozwala na przeglądanie, przesuwanie, kopiowanie oraz tworzenie kopii lustrzanych modeli 3D, choć nie umożliwia edycji ani tworzenia nowych elementów 3D. Dzięki identycznym nazwom poleceń, aliasom i zmiennym systemowym co AutoCAD®, BricsCAD Lite zapewnia znane środowisko pracy dla użytkowników AutoCAD®. Ponadto, jego wysoka kompatybilność z AutoCAD LT® 2022 ułatwia proces migracji.

BricsCAD® Pro: Wszechstronne oprogramowanie CAD 2D i 3D dla profesjonalistów bez kompromisów

BricsCAD

Jeśli pracujesz zarówno z rysunkami 2D, jak i modelami 3D, BricsCAD Pro jest idealnym wyborem dla Ciebie. Ta edycja zawiera wszystkie funkcje BricsCAD Lite i oferuje zaawansowane modelowanie 3D z pełnym systemem wiązań, renderowanie z materiałami i oświetleniem oraz dostęp do aplikacji innych firm. BricsCAD Pro oparty jest na standardzie branżowym DWG, zapewniając pełną kompatybilność ze skryptami poleceń, makrami i menu, co ułatwia migrację z innego oprogramowania CAD. Jest szeroko stosowany w projektowaniu instalacji, przemyśle elektrycznym, konstrukcyjnym, HVAC, cywilnym i AEC.

BricsCAD® BIM: Zaawansowane oprogramowanie CAD z funkcjami BIM

BricsCAD BIM Skanowanie do planu

BricsCAD BIM to wszechstronna platforma do rysowania 2D, modelowania 3D i modelowania informacji o budynku (BIM). Oferuje wszystkie funkcje BricsCAD Pro, umożliwiając użytkownikom CAD bezproblemowe przejście do BIM bez konieczności nauki tradycyjnych systemów BIM. Dzięki temu możesz wykorzystać swoje umiejętności CAD do szybkiego tworzenia rzeczywistych modeli BIM, korzystając jednocześnie z narzędzi zwiększających produktywność opartych na sztucznej inteligencji. BricsCAD BIM zapewnia elastyczność projektowania z przepływem pracy 3D. Bez ograniczeń wynikających z wstępnie zdefiniowanych bibliotek części i komponentów. Dodatkowo, możesz połączyć procesy BIM z produkcją w pakiecie BricsCAD Ultimate.

BricsCAD® Mechanical: Zaawansowane narzędzia do projektowania mechanicznego bez żadnych kompromisów

BricsCAD Mechanical

BricsCAD Mechanical to kompletny zestaw narzędzi do projektowania mechanicznego. Obejmuje wszystkie funkcje dostępne w BricsCAD Pro. Dzięki zaawansowanym narzędziom projektowym, standardowemu formatowi DWG oraz specjalistycznej funkcjonalności do projektowania blachy, BricsCAD Mechanical jest idealnym rozwiązaniem do tworzenia części, komponentów, rysunków produkcyjnych oraz zestawów mechanicznych.

BricsCAD® Ultimate: Zaawansowane oprogramowanie CAD z pełnym zestawem funkcji

BricsCAD Ultimate - Jeden przepływ pracy

BricsCAD Ultimate to najbardziej wszechstronna edycja BricsCAD. Oferuje ona kompletny zestaw funkcji zawartych w BricsCAD Pro, BIM i Mechanical, oraz dodatkowe narzędzia do modelowania 3D, projektowania blachy i złożeń. W skład BricsCAD Ultimate wchodzi również Communicator for BricsCAD. Dzięki temu ułatwiona jest współpracę z członkami zespołu oraz dostawcami korzystającymi z różnych oprogramowań CAD. Ta edycja jest szczególnie odpowiednia dla firm produkcyjnych, lotniczych i motoryzacyjnych, potrzebujących zaawansowanych narzędzi do modelowania 3D i projektowania złożeń. BricsCAD Ultimate umożliwia precyzyjne tworzenie skomplikowanych modeli 3D oraz integrację procesów BIM z procesami produkcyjnymi. Jest to idealne rozwiązanie dla firm poszukujących wszechstronnego narzędzia do projektowania 3D, które spełni ich specyficzne wymagania.

Zestaw profesjonalnych narzędzi CAD i modelowania stworzony dla projektantów, innowatorów i inżynierów. Bez ograniczeń. Dzięki pięciu edycjom BricsCAD dostosowanym do różnych branż i potrzeb, od rysowania w 2D po modelowanie 3D i BIM.

Zacznij korzystać z BricsCAD® już dziś!

Sprawdź cennik lub skontaktuj się z nami!