BricsCAD® PRO V24.2 – co nowego?

BricsCAD V24.2 już jest, a wraz z nim gama nowych detali, które ulepszą wydajność i jakość pracy. Ostania wersja, dopasowana do indywidualnych potrzeb architektów i projektantów w wielu dziedzinach skupia się na przyspieszeniu tworzenia dokumentacji wykonawczej. Przyjrzyjmy się z bliska, jakie ulepszenia przygotowane zostały dla nas w najnowszej wersji.

Rysuj w 2D z jeszcze większą wydajnością

Z myślą o designerach, drużyna BricsCAD skierowała swoje starania na poprawę projektowania 2D. Ulepszenia stworzone po to, aby zredukować czas pracy czyniąc oprogramowanie szybszym i pewniejszym. Dzięki temu więcej czasu możemy poświęcić na projektowanie, a mniej na oczekiwanie na odpowiedź programu lub martwienie się o stratę danych.

Ulepszone wczytywanie DWG

Jedną z funkcji w nowym V24.2 jest ulepszona zdolność do ładowania DWG. Długie czekanie, aż załaduje się cały rysunek z pewnością znane jest wszystkim designerom pracującym z dużymi plikami. Nowa wersja zwalcza ten koszmar poprzez wprowadzenie limitowanych obiektów, efektywnie ulepszając proces.

Zoptymalizowana wydajność wyświetlania dla krzywych splajnowych, chmur punktów, mapowanie za pomocą kolorów

Użytkownicy zauważą znaczące ulepszenie w wyświetlaniu polilinii splajnowych i mapowaniu kolorów. Te zmiany polegają na ulepszeniu zużycia pamięci, co prowadzi do lepszych wrażeń użytkownika.

Ulepszenie BRX API

W dodatku do podstawowych ulepszeń, BricsCAD V24.2 prezentuje ulepszenia do BricsCAD BRX API, tworząc nowe możliwości kreowania coraz to sprawniejszych aplikacji do BricsCAD.

Zacznij pracę z BricsCAD® V24.2 już dziś!

Zobacz cennik lub pobierz darmowy 30-dniowy trial, aby samemu sprawdzić wszystkie nowości!