Jak bez straty efektywności przejść z AutoCAD do BricsCAD?

Weź udział w webinarze o BricsCAD i skorzystaj z Black Week! Specjalne rabaty czekają!

Weź udział w webinarze „Jak bez straty efektywności przejść z AutoCAD do BricsCAD”, który nie tylko pokaże sposoby płynnego przejścia z AutoCAD do BricsCAD, ale również wprowadzi Was w gorącą ofertę Black Week!

To wydarzenie jest nie tylko okazją do odkrycia potencjału BricsCAD, ale także do zakupu tego oprogramowania i stacji roboczych HP z niesamowitymi rabatami.

Tytuł webinaru: Jak bez straty efektywności przejść z AutoCAD do BricsCAD?
Data: 21.11.2023 godz: 12:00

Czego się dowiesz podczas webinaru?
• Jak BricsCAD może zrewolucjonizować Twoje projekty
• Jakie korzyści płyną z pracy w BricsCAD w procesie projektowania
• Wkrótce Black Week! – jakie rabaty na oprogramowanie BricsCAD i stacje robocze HP PTM System przygotował dla wszystkich klientów

Poza cennymi informacjami i prezentacjami, każdy uczestnik webinaru otrzyma specjalny kod rabatowy, który umożliwi zakup BricsCAD oraz stacji roboczych HP w obniżonych cenach. To unikalna okazja do zaoszczędzenia i ulepszenia swojego stanowiska pracy.

Jeśli macie pytania przed webinarem, prosimy o kontakt z naszym zespołem wsparcia klienta pod adresem biuro@ptmsystem.com.pl lub numerem telefonu 453 013 314
Nie przegap tej okazji, aby poznać nowe możliwości oprogramowania CAD i skorzystać z ekskluzywnych rabatów podczas Black Week.

Zarejestruj się już teraz: TUTAJ