MagiCAD dla BricsCAD – już dostępny!

Wiodące oprogramowanie do projektowania MEP MagiCAD jest teraz dostępne na platformie BricsCAD. MagiCAD dla BricsCAD to niedrogie i przyjazne dla użytkownika rozwiązanie do projektowania MEP.

Grupa MagiCAD udostępniła swoje wiodące oprogramowanie do projektowania MEP MagiCAD na platformę BricsCAD.

MagiCAD dla BricsCAD zapewnia użytkownikom wszystkie znane i wydajne narzędzia do projektowania MagiCAD na niedrogiej i przyjaznej dla użytkownika platformie projektowej.

BricsCAD opiera się na standardowym formacie pliku dwg. Dodanie MagiCAD do BricsCAD odzwierciedla pragnienie MagiCAD Group, aby umożliwić używanie oprogramowania MagiCAD na szerokiej gamie alternatywnych platform CAD.

„Wprowadzenie MagiCAD dla BricsCAD zostało dokonane z myślą o naszych klientach zajmujących się projektowaniem MEP. Chcemy dać im możliwość wyboru platformy projektowej, która najbardziej im odpowiada, mając pewność, że nadal będą mieli do dyspozycji wszystkie znane i wydajne narzędzia MagiCAD. Nowy produkt pozwala nam także obsługiwać znacznie szerszą niż dotychczas bazę klientów” – mówi Petteri Laakso, dyrektor handlowy w Grupie MagiCAD.

Wszelkie pytania handlowe i techniczne odnośnie MagiCAD prosimy kierować TUTAJ.